VÍTEJTE NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH
KUTNOHORSKÉ HUDEBNÍ SKUPINY NOČNÍ MŮRY


Vážení pořadatelé kulturních programů a milí příznivci dobré zábavy,

vítáme Vás na webových stránkách kutnohorské hudební skupiny NOČNÍ MŮRY a dovolujeme si naši kapelu stručně představit.
NOČNÍ MŮRY založili v roce 2012 zkušení a úspěšní muzikanti z kutnohorského regionu a náš program je určen převážně pro plesy a karnevaly, taneční zábavy a letní parkety. Většina z nás provozuje hudbu už více než 30 let, ale zároveň jsou v naší kapele i mladí členové, bez kterých současnou muziku rozhodně dělat nejde.
Síla NOČNÍCH MŮR je v pravé živé muzice (bez automatických bubeníků a naprogramovaných doprovodů) a hlavně v zachování stylového provedení každého hudebního žánru, který si Vy, pořadatelé a návštěvníci kulturních programů přejete. Náš bigbít je prostě pravý bigbít, každá rocková balada je mrazivým pohlazením, rock´n´roll je skutečným rock´n´rollem. Při našich rockových, popových a bluesových evergreenech se opravdu vrátíte do 60. až 90.let minulého století nebo si naopak spontánně zazpíváte a zatančíte současné hity a chytlavé melodie v rytmu nového století. V našem programu najdete ovšem také spoustu těch nejžádanějších i méně známých melodií z repertoáru klasiků české country muziky. A v neposlední řadě víme, jak rádi si na některých tanečních akcích ti starší i mladí zanotují a hlavně na parketu zatančí pravou českou lidovku v rytmu polky, valčíku i tanga, která je také součástí našeho repertoáru.
Ale dost bylo slov, muzika se musí slyšet … a tímto Vám, vážení pořadatelé kulturních programů nabízíme naši hudební produkci a Vás, milí přiznivci muziky a dobré zábavy zveme na některé vystoupení NOČNÍCH MŮR. Doufáme, že Vy, kteří nás ještě neznáte se budete opravdu velmi dobře bavit a s Vámi, kteří jste naši kapelu již poznali se velice rádi opět setkáme.

J. „Charlie“ Nešpor

Na shledanou