NOVINKY

23.9.2018

Naše kapela hledá nového hráče na klávesové nástroje! Vhodné pro zkušené, ale i začínající klávesáky a pianisty. Nástup na začátku nebo v průběhu sezóny 2019.

24.4.2017

Vážení příznivci a přátelé Nočních Můr, začátkem letošního roku došlo k některým změnám v obsazení kapely a nyní probíhá intenzivní zkoušení .... a to s novým sólovým zpěvákem Honzou Kmentem a baskytaristou Jirkou „Fandou“ Mirovským. Takže se v průběhu roku 2017 můžete těšit jednak na nové tváře, ale i některé změny v repertoáru nebo celkovém projevu kapely.
Zároveň oznamujeme, že se v březnu letošního roku narodila naší zpěvačce a akordeonistce Lence druhá dcerka, k čemuž ještě jednou velmi gratulujeme a budeme se, společně s našimi posluchači, těšit na brzký návrat do řad Nočních Můr. Po dobu nepřítomnosti Lenky se role hostující zpěvačky ujala Jitka Smejkalová, která účinkování s Nočmími Můrami už velmi dobře zná a společně nám to perfektně šlape.
Jitka Smejkalová …. s hostováním v Nočních Můrách má již bohaté zkušenosti :)

27.6.2016

Neuplynulo ještě tolik času od promoce naší zpěvačky Lenky a v našich řadách máme další (nezbednou) “Bakalářku”. Po několika krásných, nezapomenutelných a divokých letech vysokoškolských studií v Liberci získala titul “Bc.” další členka Noční Můr … Lucinka Loučková . Průměr vzdělanosti kapely se tím výrazně zvyšuje  (Na fotkách ze slavnostní promoce můžeme vidět nejen čerstvou Bakalářku Lucii, ale také maminku Dášu a hrdého otce … našeho zvukaře a technika Míru).

14.2.2016

Dlouhé hodiny ve zkušebně. Dřeme...dřeme, ale stojí to za to :)

15.1.2016

V pátek 15.1. jsme zahájili naši plesovou sezónu – a to v nově zrekonstruovaném sálu čáslavského Grandu, kde jsme zahráli na maturitním plese dvou tříd SPŠ a OA Čáslav. Atmosféra byla skutečně vynikající a tento večer se podle ohlasů stal údajně pro maturanty i jejich blízké nezapomenutelným a my jsme rádi, že jsme k tomu mohli přispět. Těšíme se na setkání na některé další společenské akci letošní sezóny.

28.září 2015

Letní sezóna je u konce, takže je čas na rekapitulaci. Jestli byla předešlá letní období pro Noční Můry úspěšná, pak letošní sezónu musíme ohodnotit jako obzvlašť vydařenou. Sérii letních parketů jsme zahájili 6.června v Chotusicích (kde jsme se uvedli velmi dobře a získali tak další spolupráci), pokračovali jsme vidickým festivalem Anenská noc 2015, dalšími produkcemi byly soukromější akce – a to ve zbyslavské stáji a hasičské klubovně a (jako součást volného hudebního sdružení KMČ - „kdo má čas“) na svatební veselici naší zpěvačky Lenky. 5.září jsme účinkovali na posvícenské zábavě v Krychnově (kde jsme rovněž slavili velký úspěch a dojednali tak několik dalších kšeftů) a letní sezóna vyvrcholila 27.září akcí k ukončení léta v Dománovicích. Bylo to opravdu pěknééééé :-), zbydou hezké vzpomínky a naštěstí také spousta profi_fotek od naší Lucky :-) Ale ani my, ani vy, příznivci letní zábavy s muzikou nemusíte zoufat, nic nekončí (neboli...řečeno slovy prezidenta festivalu Anenská noc Vidice 2015 a ministra věnců Jiřího Dohnala... „jedeme dál“) ...konec léta 2015... ať žije LÉTO 2016 !!!

☺ !!! Ale setkat se můžeme samozřejmě i mimo letní období. Nějaká produkce se objeví zřejmě ještě koncem letošního roku, ale jinak... ...rok 2016 zahajujeme pochopitelně plesovou sezónou (rozjednány máme oblíbené maturitní plesy nebo firemní a spolkové společenské večery), po plesech se konají například karnevaly, josefovské a májové zábavy, po prázdninách si určitě zahrajeme na nějakém posvícení a ke konci roku se třeba potkáme na mikulášské, vánoční nebo silvestrovské párty. Těšíme se ! ☺

Chotusice, 6.6.2015

Vidice, 25.7.2015

Zbyslav, 31.7.2015

Krychnov, 5.9.2015

Krychnov, 5.9.2015

Dománovice, 27.9.2015

Dománovice, 27.9.2015

2.září 2015

Součástí naší složky „Novinky“ nejsou vždycky jen žhavé aktuality, ale také jiné důležité zprávy nebo překvapení. Nyní je konečně na čase představit dosud tak trochu „skrytou tvář“ Nočních Můr, kterou je naše zvuková asistentka, PR managerka, fotografka a grafička (a jinak krásná a charizmatická) Lucka Loučková, která je od začátku nepostradatelnou členkou naší party a vděčíme jí za velký podíl na rostoucím úspěchu kapely (více o Lucii). .
dcerka Lenička dcerka Lenička

29.srpna 2015

Den 29.srpen se stal krásným a výjimečným pro naši zpěvačku a akordeonistku Lenku Pokornou, která okolo 11.hodiny vykročila ze slavnostních prostorů Vlašského dvora v Kutné Hoře, společně s (novo)manželem Kubou, už jako Lenka Neumannová. Po obřadu pokračoval den svatební veselicí na myslivecké chatě v nedalekých Klukách/Olšanech, kde se celé odpoledne a večer o zábavu postaralo volné muzikantské sdružení KMČ („kdo má čas“...v průběhu večera přejmenováno na KMO – „kdo má odvahu“). Součástí KMČ/KMO se kromě členů Nočních Můr stali: zpěvačka Jitka Smejkalová, kytarista-baskytarista-zpěvák a kapelník Jarda Drtina, bubeník a zpěvák Tonda Neumann a bubeník Marcel Melša (který překvapil a rytmicky obohatil program originální a nekonečnou sadou efektních bicích nástrojů a pomůcek). Svatební veselice se skutečně hodně vydařila a ještě jednou přejeme novomanželům všechno dobré na společné cestě...
dcerka Lenička dcerka Lenička
dcerka Lenička dcerka Lenička
dcerka Lenička dcerka Lenička

30.ledna 2015

Abychom nezapoměli...pro všechny naše přátele a příznivce Nočním Můr máme dodatečně jednu úžasnou zprávu !!! Takže slavnostně a zároveň s obrovskou radostí oznamujeme, že dne 13.října 2014 se naší zpěvačce Lence Pokorné narodila budoucí „muzikantka“ dcerka Lenička. Za kapelu jsme pochopitelně Lence i Kubovi už gratulovali, takže si dovolujeme pogratulovat a popřát hodně štestíčka a zdraví také za všechny příznivce kapely. Pokud se bude všechno pohodově vyvíjet, můžeme se všichni na návrat Lenky těšit už na prvních kšeftech letošnho roku.

dcerka Lenička dcerka Lenička

25.července, 16.srpna 2014

Léto s Nočními Můrami se vydařilo...
...Nejdřív jsme si rádi po dlouhé době zahráli na letním parketě legendárních Lázní Roztěž, kde se konal druhý ročník festivalu Anenská noc - Vidice 2014. S hostující Jitkou Smejkalovou jsme publikum pořádně rozparádili a připravili na hlavní část programu, kterou byl výstup kapely Sto Zvířat.
...A v srpnu jsme už podruhé úspěšně účinkovali na letním parketě v Úmoníně, kde akce (z důvodu absence zpevaček) patřila pěvecky Pavlovi a Válečkovi a úmonínská klubová atmosféra byla opět velmi příjemná.

Jitka Smejkalová Jitka Smejkalová

26. května 2014

Na májové taneční zábavě ve Zbyslavi se (z důvodu onemocnění Lenky Pokorné) role hostující zpěvačky skvostně ujala oblíbená Jitka Smejkalová (Monty Jack, Echo 91,...). A protože toto hostování jsme si my, Jitka a hlavně účastníci zábavy báječně užili, je možné, že se Jitka s Nočními Můrami na pódiu neobjevila naposledy...

Jitka Smejkalová Jitka Smejkalová

24. března 2014

Na začátku března jsme s nadšením přijali zprávu, že naši nabídku do kapely akceptoval velmi známý a zkušený multiinstrumentalista Jirka Michálek, který se (vzhledem k velké muzikantské vytíženosti Borka Fischera) stává našim baskytaristou a vokalistou, což úroveň Nočních Můr zásadně posílí. Premiérově si Jirka zahrál na josefovské zábavě v Žehušicích, která se opravdu skvěle vydařila a zajistila nám další kšeft na březen příštího roku. Borek zůstává i nadále (podle časových možností) našim alternativním basistou.

Jirka Michálek Jirka Michálek

9. září 2013

S radostí oznamujeme, že po více než půlroční pauze se za bicí nástroje opět vrátil Jirka Loučka. Super!
Ještě jednou velký dík Marcelovi Melšovi za perfektní záskok.

Jirka Loučka

24. června 2013

S velkou ctí a radostí jsme se zúčastnili slavnostní promoce naší zpěvačky Lenky Pokorné, která si od dneška může ke svému jménu kromě DiS připojit také akademický titul Bc., tedy (nezbedná) Bakalář (ka). Ještě jednou gratulujeme ! :)))

Lenky Pokorná Lenky Pokorná

28.ledna 2013

Bubeník Jirka Loučka bohužel ze zdravotních důvodů na čas z kapely vypadl (držíme palce a věříme v brzký návrat) a dočasné angažmá přijal náš kamarád a výtečný bubeník Marcel Melša (Monty Jack, Klaxon, Nerushit, Mistorak, Naked Gun, Curare, Bell, Brix, KH Band, Studio Kolín,...,...)

Marcel v akci Společné foto obou skvělých bubeníků, Jirky a Marcela
Marcel v akci Společné foto obou skvělých bubeníků, Jirky a Marcela